Ara

ÜPDP Bu Dönemki Etkinliklerini Başarıyla Sonlandırdı | Gönüllü Eğitim Projeleri


Gönüllü Eğitim Projelerinin bir alt kolu olan Üniversite Personeline Destek Projesi’nde dönem boyunca öğrencilerimizle çalışmalarımıza son hız devam ettik. Proje kapsamında cumartesi günleri Bilkent Üniversitesi’nin akademik olmayan personelinin ilkokul, ortaokul veya liseye devam eden çocuklarına okuldaki müfredatlarını destekleyici özel dersler verdik. Bu dersleri işlerken öğleden sonralarımızı da sosyal etkinlikler yapmaya ayırdık çünkü eğitim bizim için yalnızca akademik değil, aynı zamanda sosyal yönden çocukları geliştirmeyi de amaçlıyor.

Sosyal etkinlikler kapsamında önceki haftalarda kütüphane gezisi ve Bilkent Üniversitesi bünyesindeki başka bir kulüple (ACM Bilkent) işbirliğimizle çocuklara kodlama eğitimi gibi çalışmalar düzenledik. Geçtiğimiz haftada ise gireceğimiz yeni yılın heyecanına biz de dayanamadık ve çocuklarla yeni yıl takvimleri hazırladık. Süreçte çocuklar yaratıcılıklarını konuştururken hem gönüllüler hem de çocuklar çok eğlendik. Eğitimin yalnızca okuldaki derslerle ilişkili olmadığını çok iyi bildiğimiz GEP ÜPDP’de bu dönemi sonlandırdık, gelecek dönemi ise çocuklarla buluşmak için dört gözle bekliyoruz.

5 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Sorunun değil,

çözümün bir parçası...

Toplumsal Duyarlılık Projeleri olarak 15 Hedef Kitle projemiz ile 21 yıldır sorunun değil, çözümün bir parçası olmaya çalışıyoruz.

  • Instagram
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Facebook
  • YouTube

TDP

#iyikiTDP

Logolar

TDP 20. Yıl Köyü

© 2020

Toplumsal Duyarlılık Projeleri

Bu websitesi Toplumsal Duyarlılık Projeleri gönüllüleri tarafından yapılmıştır.