Ara

Yardım Kampanyaları 1000’den Fazla Çocuğun Dileğini GerçekleştirdiYardım Kampanyaları Ekibi olarak hem açtığımız stantlarla hem de bizlere yardımsever teyzelerimizden gelen örgülerle köy okulunda okuyan binden fazla çocuğumuzun hayallerini gerçekleştirdiğimiz bir dönemin sonuna geldik.


Batman, Van, Mersin, Mardin, Samsun gibi 10’dan fazla ilde bir sürü çocuğumuz daha sıcak bir kış geçirsin diye dönem boyunca çalışmalarımızı sürdürdük. Aynı zamanda bazı anaokullarına oyuncaklar göndererek miniklerimizin hayal güçlerini geliştirmeleri ve yeni oyuncaklara sahip olmaları için çalıştık.


Günlerce süren stantlarımızın ve depolarımızın sonucunda bizlere gönderilen fotoğraflardaki çocukların mutluluğu tüm yorgunluğumuzun kaybolmasına yetiyor. Yardım Kampanyaları Ekibi olarak her çocuk daha sıcak bir kış geçirsin, daha nice köy okulunda okuyan çocuğumuz “Öğretmenim bunlar sıcacık” desin diye çalıştığımız bu dönemi 1000’den fazla çocuğa ulaşarak sonlandırmak bizim en büyük mutluluğumuz. Önümüzdeki dönemlerde de çocukların yüzlerine bir gülümseme bırakmak için çok heyecanlıyız!

5 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Sorunun değil,

çözümün bir parçası...

Toplumsal Duyarlılık Projeleri olarak 15 Hedef Kitle projemiz ile 21 yıldır sorunun değil, çözümün bir parçası olmaya çalışıyoruz.

  • Instagram
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Facebook
  • YouTube

TDP

#iyikiTDP

Logolar

TDP 20. Yıl Köyü

© 2020

Toplumsal Duyarlılık Projeleri

Bu websitesi Toplumsal Duyarlılık Projeleri gönüllüleri tarafından yapılmıştır.