top of page
Ara

Yardım Kampanyaları 1000’den Fazla Çocuğun Dileğini GerçekleştirdiYardım Kampanyaları Ekibi olarak hem açtığımız stantlarla hem de bizlere yardımsever teyzelerimizden gelen örgülerle köy okulunda okuyan binden fazla çocuğumuzun hayallerini gerçekleştirdiğimiz bir dönemin sonuna geldik.


Batman, Van, Mersin, Mardin, Samsun gibi 10’dan fazla ilde bir sürü çocuğumuz daha sıcak bir kış geçirsin diye dönem boyunca çalışmalarımızı sürdürdük. Aynı zamanda bazı anaokullarına oyuncaklar göndererek miniklerimizin hayal güçlerini geliştirmeleri ve yeni oyuncaklara sahip olmaları için çalıştık.


Günlerce süren stantlarımızın ve depolarımızın sonucunda bizlere gönderilen fotoğraflardaki çocukların mutluluğu tüm yorgunluğumuzun kaybolmasına yetiyor. Yardım Kampanyaları Ekibi olarak her çocuk daha sıcak bir kış geçirsin, daha nice köy okulunda okuyan çocuğumuz “Öğretmenim bunlar sıcacık” desin diye çalıştığımız bu dönemi 1000’den fazla çocuğa ulaşarak sonlandırmak bizim en büyük mutluluğumuz. Önümüzdeki dönemlerde de çocukların yüzlerine bir gülümseme bırakmak için çok heyecanlıyız!

11 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page