top of page
Ara

Yardım Kampanyaları İlk Dönem Stantlarını Tamamladı


2019-2020 yılının Güz döneminde Yardım Kampanyaları olarak toplamda 2 tane mont ve bot standı açtık. İlk standımız olan “Bir Dilek De Senden Olsun” adlı standımızda Van’da ve Samsun’da köy okullarında okuyan 335 çocuğumuzun; ikinci standımız olan “Yılbaşı Dileğim Olur Musun?” adlı standımızda ise Van’da başka bir köy okulundaki 150 çocuğumuzun mont ve bot dileklerini topladık.


Hem Merkez Kampüste A binasının önünde hem de Doğu Kampüste N binasının içinde açtığımız stantlarımızda yağmur kar fark etmeksizin her stant toplamda 5 gün ve her gün 8 saat olmak üzere dilek çekmek isteyenler ve dileğini getirenler için açık tuttuk.


Bir çocuğun yüzünü gülümsetmek, onlara daha sıcak bir kış ve elimizden geldiği kadar daha iyi bir eğitim hayatı sağlamak aslında çok kolay. Bir çocuğun dileğine ortak olmak isteyen öğrenciler ve akademik personeller stantlarımıza uğradılar ve sakız makinemizden dilek çektiler. Bu dilekleri stant süresince stantlara getirdiler. Yardım Kampanyaları Ekibi olarak da bu dilekleri özenle her çocuğa özel olacak şekilde paketledik ve okullara gönderdik.


Bir yandan stant görevimizi yaparken bir yandan da eğlendiğimiz Yardım stantlarında 500’e yakın çocuğa daha sıcak bir kış sağlamamız ve çocukların hediyelerini aldıklarındaki mutluluk dolu fotoğraflarını görmemiz bizlerin de mutluluk kaynağı oluyor. Önümüzdeki dönemde de kitap stantlarımızda bir sürü çocuğumuza kitap yollamak için sabırsızlanıyoruz!

9 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page