ONLİNE TDP ÇÖZÜMLERİ

Toplumsal Duyarlılık Projeleri 21 yıllık tecrübesi ile bugüne kadar sayısız etkinlik yapıp, sayısız insanın hayatına bir noktada etki etmiştir. İnsanlık olarak pek de alışık olmadığımız bu pandemi döneminde de Toplumsal Duyarlılık Projeleri, hedef kitlelerinin ihtiyaçlarının farkındadır. Normal dönemde bile belirli ihtiyaçlara çözüm olmak amacıyla etkinliklerini gerçekleştiren topluluğumuz, bu zor zamanlarında da hedef kitlelerinin yanında olacaktır. Bundan dolayı Toplumsal Duyarlılık Projeleri, virüsün tamamen ortadan kalkacağı döneme kadar etkinliklerini online bir şekilde devam ettirecektir.

NASIL GÖNÜLLÜ OLABİLİRİM?

Toplumsal Duyarlılık Projeleri olarak online dönem gönüllü alımlarımızı online platformlar üzerinden gerçekleştireceğiz. Okulun ilk veya ikinci haftası düzenleyeceğimiz TDP Tanışma Toplantısına katılabilir, projeler hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Daha sonra proje toplantılarımız ile projelerimize gönüllü olabilir, hedef kitlelerimizle etkinlik yapmaya başlayabilirsin. 

DSCF0077.JPG

ONLİNE TDP ETKİNLİKLERİMİZ

Toplumsal Duyarlılık Projeleri olarak online dönem hedef kitle etkinliklerimizi üç başlık altında topladık. Bu yöntemlerimiz ile çeşitli farklılıkları ve ihtiyaçları bulunan hedef kitlelerimizin hepsine ulaşmayı hedefliyoruz. Yöntemlerimiz hakkında bilgilendirmeyi en kısa zamanda bu sayfa üzerinden öğrenebilirsiniz. Bu yöntemler dışında farklı fikir ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

?

?

?

DSCF0107.JPG

TANIŞMA TOPLANTISI

Toplumsal Duyarlılık Projeleri 2020-2021 İlk Dönem Tanışma Toplantısı hakkında bilgi almak, toplantının katılım linkine ulaşmak için aşağıda bulunan kısıma mail adresinizi bırakabilirsiniz. Ayrıca toplantı günü bu sayfadan linke ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Flickr
  • Instagram
  • YouTube
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Facebook