top of page

ONLİNE

YARDIM KAMPANYALARI

TOPLUMSAL DUYARLILIK PROJELERİ

HAKKIMIZDA

Yardım Kampanyaları, Toplumsal Duyarlılık Projelerinin kurumsal alt gruplarından biridir. Her yıl 2 adet kıyafet, 2 adet kitap-kırtasiye yardımı toplayan toplamda 4 stant açarak köy okullarındaki çocuklarımızın dileklerini gerçekleştirmeyi hedefler. Her stant A binası önü ve N binası içi olmak üzere kampüsteki 2 noktada açılır. Köy okullarında görev yapan öğretmenlerimizin mail yoluyla bize ulaştırdığı dilekler, açtığımız stantlarla gerçeğe dönüşür. Stantlarımızdan dileklerini çeken öğrenci, personel ve akademisyenler, bu dilekleri stantlarımızdaki gönüllülerimize ulaştırır. Toplanan dilekler gönüllülerle birlikte yapılan keyifli bir paketleme sürecinin ardından kargo yoluyla ihtiyaç sahibi okullara gönderilir. 

ŞEHİRLERİMİZ AYRI KALPLERİMİZ AYNI

Bu sene pandemi döneminin beraberinde getirdiği kısıtlamalar nedeniyle stant açıp yardım toplamamız mümkün değildir. Bundan dolayı Toplumsal Duyarlılık Projeleri olarak sizlerin kolay bir şekilde bizlere yardımlarınızı ulaştırabileceğiniz bir yardım modeli kurmuş bulunmaktayız. Alt kısımda bulunan form üzerinden iletişim bilgilerinizi doldurduğunuz takdirde sizinle iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. 

KIYAFET YARDIMI

Bizlere ulaşan talepler doğrultusunda belirlediğimiz sınırlı sayıda Kıyafet Yardımı dileğimiz mevcuttur. Burada çocuklarımıza bot ve mont yardımı yaparak onları mutlu edebilirsin. 

KİTAP YARDIMI

Çocuklarımıza onları geliştirebilecek ve okuduklarında mutlu olabilecekleri kitaplar hediye ederek onlara hem katkı sağlamayı hem de mutlu etmeyi amaçlıyoruz.

DESTEK OLMAK İSTER MİSİNİZ?

FOTOĞRAF GALERİSİ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Flickr
  • Instagram
  • Twitter
bottom of page