top of page
PSLD6574.JPG

YARDIM KAMPANYALARI

TOPLUMSAL DUYARLILIK PROJELERİ

HAKKIMIZDA

Yardım Kampanyaları, Toplumsal Duyarlılık Projelerinin kurumsal alt gruplarından biridir. Her yıl 2 adet kıyafet, 2 adet kitap-kırtasiye yardımı toplayan toplamda 4 stant açarak köy okullarındaki çocuklarımızın dileklerini gerçekleştirmeyi hedefler. Her stant A binası önü ve N binası içi olmak üzere kampüsteki 2 noktada açılır. Köy okullarında görev yapan öğretmenlerimizin mail yoluyla bize ulaştırdığı dilekler, açtığımız stantlarla gerçeğe dönüşür. Stantlarımızdan dileklerini çeken öğrenci, personel ve akademisyenler, bu dilekleri stantlarımızdaki gönüllülerimize ulaştırır. Toplanan dilekler gönüllülerle birlikte yapılan keyifli bir paketleme sürecinin ardından kargo yoluyla ihtiyaç sahibi okullara gönderilir. Sizler de bir dileği gerçeğe dönüştürmek isterseniz aramıza katılabilirsiniz. Bizim hediyelerimizin onların mutluluğu, onların mutluluğunun bizim hediyemiz olduğu bir yıl dileriz...

Hakkımızda

KIYAFET YARDIMI

Her yıl 2 adet kıyafet standı açarak köy okulları ve dezavantajlı gruptaki çocuklardan gelen dilekleri gerçekleştirmek için kampüste, N binası içi ve A binası önünde, standlar açıyoruz. Öğrenciler, akademisyenler ve personeller tarafından alınan dilekleri gönüllülerimizle paketleyip önceden belirlenen okullara yolluyoruz.

3A4D5A1D-0669-4E26-97D6-970C74AA2FC9-213

YARDIM TALEBİNİZ Mİ VAR?

PZEK4520.JPG

KIRTASİYE YARDIMI

Her yıl 2 adet kitap-kırtasiye standı açarak köy okulları ve dezavantajlı gruptaki çocuklardan gelen dilekleri gerçekleştirmek için kampüste, N binası içi ve A binası önünde, standlar açıyoruz. Öğrenciler, akademisyenler ve personeller tarafından alınan dilekleri gönüllülerimizle paketleyip önceden belirlenen okullara yolluyoruz.

DESTEK OLMAK İSTER MİSİNİZ?

FOTOĞRAF GALERİSİ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Flickr
  • Instagram
  • Twitter
bottom of page